strona główna > NETEX - o firmie

NETEX - o firmie

historia, teraźniejszość, przyszłość

A to już nasza nowa hala produkcyjna przy ul. Boh Warszawy 2

netex hala produkcyjna

netex_hala.JPG
Firma została założona 13.09.1985r, jako firma jednoosobowa Zakład Wytwarzania Siatek Sportowych. Z dniem 01.01.1993r. została przekształcona w rodzinną spółkę cywilną a z dniem 14.01.2002r. w spółkę jawną, która prowadzi działalność pod nazwą ZPH NETEX Podszus spółka jawna.

Od początku istnienia firmy specjalizujemy się w produkcji siatek sportowych, zabezpieczających, lin i drabin gimnastycznych, sznurowych.
Aktualnie produkujemy:
  • siatki sportowe węzłowe i bez węzłowe do: piłki nożnej, piłki ręcznej, siatkówki, badmintona, tenisa ziemnego i stołowego, hokeja, do kosza, na piłki itp.
  • siatki ochronne na okna i ściany, piłkochwyty i kotary siatkowo-tkaninowe z niepalnej tkaniny bawełnianej lub blendy / grodzące hale na sektory / w różnych kolorach, o różnym splocie, węzłowe i bez węzłowe.
  • siatki specjalne: na stoki narciarskie, na kontenery, na place zabaw, zabezpieczające do budownictwa i inne wg życzenia klienta.
  • liny i drabiny sznurowe jutowe.
  • hamaki turystyczne.
  • wiele innych według życzenia klienta
Siatki produkujemy z różnych materiałów: polipropylenu, polietylenu / nie wchłania wody - polecany do stosowania na zewnątrz / oraz z poliamidu, o różnym splocie i wiązaniu oczka: węzłowe i bez węzłowe, oraz o różnej grubości sznurka.

Głównym celem firmy jest zaspokojenie oczekiwań odbiorców oraz dobra jakość wyrobów.
Na produkowane wyroby posiadamy certyfikaty zgodności z polskimi i europejskimi normami PN- EN, oraz uprawniające do oznaczania wyrobów znakiem bezpieczeństwa wydane przez Zespół Certyfikacji Instytutu Sportu w Warszawie.

Potwierdzeniem wysokiej jakości produkcji jest posiadany certyfikat ISO 9001:2000 w zakresie projektowania i produkcji siatek sportowych.
Odbiorcami naszych wyrobów obok odbiorców krajowych są kontrahenci z USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Węgier, Białorusi, Łotwy i Litwy.

W roku 2005 przy dofinansowaniu ze środków unijnych w ramach programu SPOWKP działanie 2.3 zakupiliśmy maszynę do produkcji sieci bez węzłowych
certyfikat.jpg
Certyfikat
ZPH NETEX PODSZUS spółka jawna zajeła II miejsce w konkursie Mazowiecka firma roku 2009.
nagroda_II_miejsce.jpg